Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Údržba a doporučované použití napájecího adaptéru a kabelu

Úvod NávodyÚdržba a doporučované použití napájecího adaptéru a kabelu

Jak řádně používat napájecí adaptér a kabel k notebooku, aby nedošlo k možnému poškození notebooku.

 

Nejlepších výsledků dosáhnete s originálním napájecím adaptérem a kabelem pro váš notebook. Tím se vyhnete problémům s kompatibilitou.

Nepoužívejte různé adaptéry na různé modely ani nepřipojujte různé velikosti konektorů, protože byste tím mohli způsobit poškození. Přestože je velikost konektoru pro stejnosměrné napětí stejná, ujistěte se, že i specifikace adaptéru (např. 19 V / 4,74 A) přesně odpovídají. V opačném případě dojde k poškození notebooku nebo adaptéru nesprávným použitím.

Než nabijete notebook pomocí adaptéru, ujistěte se, že uvnitř konektorů napájecího adaptéru a notebooku nejsou žádné věci, které tam nepatří (například prach). Pokud na těchto místech nějaké věci objevíte, před použitím napájecího adaptéru je vyčistěte.

Nepokládejte adaptér při používání na zem, protože kolečka kancelářských židlí by mohla napájecí kabel snadno poškodit a způsobit zkrat nebo probíjení napájecího kabelu.

Při používání napájecího kabelu: Roztáhněte napájecí kabel napájecího adaptéru a nepřivazujte jej k napájecímu adaptéru ani ničemu jinému.

Pokud napájecí adaptér nepoužíváte, uložte jej.

Zlomený nebo poškozený kabel může způsobit zkrat mezi vnitřní částí počítače a adaptérem, přičemž může dojít k elektrickému výboji, přehřátí nebo dokonce požáru.

Neomotávejte kabel kolem napájecího adaptéru ani ničeho jiného, protože by mohlo dojít ke zničení vnitřní části kabelu.

Copyright 2014 - 2024 © Baterie do notebooků - Galax.cz